TÜRKİYENİN TARIM DÜNYASINDAN HABERDAR OL

E-Posta adresinizle kayıt olarak siteye eklenen tarım haberlerinden faydalanabilirsiniz...

Yaşam koçundan Adana’da aile dizimi

HABER: Salih Onur BAŞKAN                  
ADANA (BÖLGE)- Aşk Kodları ve Aşkın Gizli Bahçesi kitaplarının yazarı ve ödüllü Yaşam Koçu ve Aile Dizim Kolaylaştırıcısı Aynur Tümen , Nejla Başkan’ın koordinasyonnda gerçekleştirdiği etkinlikte katılımcılar ile bir araya geldi .

Tümen, “Her ilişki kişinin bir şeyden vazgeçmek zorunda oluşuya başlar, her ilişkide sınırlıdır. Kimileribunu sınırsız olduğu bir ilişki peşinden koşar. Böyle bir ilişki yoktur. Bir çift ilişkisinde verme ve alma konusunda takınılacak en iyi tavır nedir, biliyor musun karşındakinden somut bir şey istersin. Yani ‘lütfen yarım saat benimle ol ve sohbet et’ dersin. Böylece yarım saatin sonunda bir isteği yerine getirdiğini bilir. Ama tutar da ‘lütfen her zaman yanımda kal’ dersen, dileği ne zaman yerine getirdiğini hiç bilmeyecek ve kendisine aşırı yüklenildiğini hissedecektir. Aile enerjilerinizin kadın ve erkek ilişkilerinizde ki rolünü görmek istiyor ve sorunlarınızı farkındalık  ışığında çözümleme yolunda bir adım atmak istiyorsanız sizleri ilişki dizimine bekliyoruz” dedi.

25400249532376021752kısa-kısa

Aynur Tümen Kimdir ?

2004 yılından bu yana profesyonel olarak Yaşam Koçluğu ve Motivasyon danışmanlığı yapan Aynur Tümen, 1972 İstanbul doğumlu, evli ve bir erkek çocuk annesidir. Gerek koçluk görüşmeleriyle, gerekse yazdığı kitap ve makaleleriyle yüzlerce kişinin hayallerine ulaşma yolculuğuna, potansiyellerini keşfedip açığa çıkarmasına ve olumlu zihin programlaması yapabilmesine rehberlik etmiştir.
Aile danışmanlığı, ilişki, evlilik koçluğu, aile içi iletişim, ebeveyn, ergen, öğrenci, kariyer, sağlık, engelli, sporcu, siyasetçi, ünlü, sanatçı ve yönetici koçlukları yapmaktadır. Kanser hastalarıyla ve yaşlılarla kabullenme ve hayata bağlanma konularında çalışmış ve halen çalışmaktadır. Üniversite, lise, belediye, yaşam evleri ve özel kurumlarda motivasyon seminerleri ve eğitimleri vermektedir. Kurumsal ve bireysel alanda verdiği hizmetler 40.000 saati aşmıştır.

4e6cfb10-c41d-4c3e-a990-346881bed99b

 

 

Aile Dizimi Nedir ?

‘’Kaderimse çekerim’’

‘’Kısmet değilmiş’’

‘’Zaten hep aksiliklerde beni bulur’’

‘’Neden ben? Neyin bedelini yaşıyorum?’’ Yokmu çözümü ? diyenlerden ve çözüm yolu arayanlardan mısınız?Geçmişi anlayarak geleceğe yön vermek istiyorsanız sizleri ‘’Aile Dizimi’’çalışmasına davet ediyoruz.

Aile dizimi,insanın başına gelen çeşitli olumlu ve olumsuz deneyimleri gibi aile kökleri ve bu köklerin dinamikleri ile ilişkilendirilir.

Geçmişte ataların yaşadıkları travmaları, aldıkları ahların, yaşadıkları haksızlıkların yeni nesillerde görülen olumsuz etkisini ortaya çıkarıp bu negatif enerjilerden arınmayı sağlar.. Aile dizimi ile insanların hayatlarındaki tıkanmalar, bereketsizlik, korku ve kısmetsizlik gibi sorunlar çözülebiliyor.

Aile Dizimi çalışmasından kimler faydanalabilir?

Açıklanamayan derin üzüntü,acı,utanç ve suçluluk duygusu yaşayanlar.

Öfke patlamları olanlar.

İlişkilerinde sorun yaşayanlar.(Aşk,iş ve yakın ilişkiler)

Depresyon ve mutsuzluk yaşayanlar.

Bolluk ve Bereket döngülerinde sorun yaşayanlar.(Para ile ilgili blokajları olduğunu düşünenler)

Yaşam enerjisini ve yaşam yönünü kaybedenler.tekrarlayan kazalar.Takıntılı davranışlar ve bağımlılıklar.

Korkular ve gelecek ile ilgili kararsızlıklar.Ve daha bir çok konunun çözüme ulaşması bu çalışmayla mümkün.

0c3a68ec-080e-4a63-9a25-772d44f2c6a8

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: