TÜRKİYENİN TARIM DÜNYASINDAN HABERDAR OL

E-Posta adresinizle kayıt olarak siteye eklenen tarım haberlerinden faydalanabilirsiniz...

TİCARET BORSASI’NDA MECLİS BAŞKANI OSMAN BAĞIŞ OLDU

Adana Ticaret Borsası’nda yeniden seçilen Şahin Bilgiç ve ekibi görev bölümü yaptı. Yönetim Kurulu Başkanlığına Şahin Bilgiç seçilirken Meclis Başkanı Osman Bağış oldu.

Meclis, yönetim ve disiplin kurulları ile TOBB delege seçimleri  yapıldı. Meclis Başkanı Osman Bağış, yardımcısı Faruk Canatar, katip üye Abdullah Kaçar oldu.Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Bilgiç seçilirken,  Sabahattin Yumuşak, Hamit Tezcan, Şahin Güneşer ve Yasin Milli  yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacak. Bu arada,  Ahmet Rende Şendağ, Seçil Sarısoy, Masum Ökmen, Zülfikar Pamuk, Mehmet Akif Coşgunoğu ve Adnan Kaymaz meclis üyesi oldu.

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, yaptığı açıklamada “Seçimlerimiz bitti. Adana Ticaret Borsası Türkiye’nin en önemli borsalarının başında geliyor. Önümüzdeki dört yıl içerisinde yeni Borsa Kompleksimizle birlikte Adana ve bölge ekonomisini daha güçlü yapma gayreti içerisinde olacağız. Meclis ve yönetim olarak gayret içerisinde çalışacağız.” dedi.

Adananın tarım, ticaret ve sanayi kültürü ile en gelişmiş şehirlerin başında geldiğini de söyleyen Başkan Bilgiç, “Adana tarımın başkenti konumundadır. Adanamıza rehber olacak çalışmalarımızı, dayanışmamızı diğer oda, borsalar, OSB’mizle, Valimiz ve belediye başkanlarımızla, sivil toplum örgütlerimizle birlikte çalışarak hizmetlerimize devam edeceğiz.” diye konuştu.

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir