TÜRKİYENİN TARIM DÜNYASINDAN HABERDAR OL

E-Posta adresinizle kayıt olarak siteye eklenen tarım haberlerinden faydalanabilirsiniz...

MENDERES SAMANCILAR:  FESTİVAL “ALTIN KOZA” ADIYLA YAPILACAK

 

Adana Büyükşehir Belediyesi Altın Koza A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Adanalı sinema sanatçısı Menderes Samancılar, bu yıl festivalin “Altın Koza” adıyla yapılacağını açıkladı.

Menderes Samancılar, Altın Koza A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı seçilmesiyle birlikte bundan böyle bir ayağının Adana’da olacağını ifade etti. Samancılar, İsmail Başkan’a  yaptığı açıklamada, “Yönetim kurulumuz ilk toplantısını gerçekleştirdi ve görev dağılımı yaptı. İlk toplantıda festivalin adı da gündeme geldi ve görüş alış verişinde bulunduk. Bundan sonraki ilk toplantıda festivalin Altın Koza adıyla yapılması için görüş birliğine vardık. İlk toplantımıza bu kararı alacağımızı düşünüyoruz. Festival ile ilgili çalışmaları da başlattık” dedi.

Adana Büyükşehir Belediyesi Altın Koza A.Ş. yönetim kurulu,  Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın da katıldığı toplantıda  Yönetim Kurulu Başkanlığına Menderes Samancılar’ı getirdmişti.
Altın Koza A.Ş Yönetim Kurulunda Menderes Samancılar( Sinema Oyuncusu), Timur Savcı(TİM’S Yapım), Kadir Begcioğlu(Sinemacı), Halil Şahan(Eğitimci), İsmail Timuçin(Sanatçı), Nebil Özgentürk(Program Yapımcısı), Kadir Çankaya(Tv.Programcısı), Ali Kuşçu (Muhasip Üye) bulunuyor.
Adana Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan atıl durumdaki Altın Koza A.Ş’nin bundan sonraki süreçte Altın Koza Film Festivali’ni düzenlemesinin yanında; edebiyat, tarih, fotoğraf, resim, tiyatro, heykel, müzik gibi sanat ve kültür dallarında da yayınlar veya etkinlikler yapma yolunda önemli görevler üstleneceği da belirtiliyor.altinkoza_yonetimi_haziran2019 (2)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir