TÜRKİYENİN TARIM DÜNYASINDAN HABERDAR OL

E-Posta adresinizle kayıt olarak siteye eklenen tarım haberlerinden faydalanabilirsiniz...

HASAT ZAMANI YÜKSEK PERFORMANS

İş makinalarında yüksek verimliliği hedefleyerek çalışma hızını artıran Cleanfix Fan Sistemi hasat zamanında da üretime destek vermeye devam ediyor.

Dünyada ve Türkiye’de tek olma özelliği ile fark yaratan Cleanfix Fan Sistemleri, iş gücünü hızlandıran çalışma modeli ile hasat zamanı iş makinalarının işlevini artırıyor. Hasat süresi boyunca iş makinaları uzun süreli ve yüksek performanslı çalışırken fan sisteminin çalışma kapasitesi iş makinası operatörlerinin en çok dikkat ettiği kullanım olarak karşımıza çıkıyor.

Cleanfix, çift yönlü çalışma modeli ile iş makinalarının çalışma sürelerini uzatıyor. Arazi tipine göre değişiklik gösteren çalışma sürelerinde Cleanfix Fan sistemi harareti engelleyen özelliği ile ürünlerin toplanması sırasında makinaları temizlemek için durdurmaya gerek duymadan çalışmasını sağlıyor. Özellikle pamuk hasatı zamanına yaklaştığımız bugünlerde Clenafix fan sistemi ile çalışan araç operatörleri memnuniyetlerini şu sözlerle ifade ediyor: “ Hasat zamanı araçların yüksek performansa ihtiyacı oluyor. Çoğunlukla ürünlerin hızlı toplanması gerektiğinden makinaları hiç durdurmadan tüm gün boyunca çalıştırmak gerekiyor. Cleanfix fan sistemi temizleme özelliği sayesinde radyatörü her zaman temiz tutuyor. Pamuk hasadı yaparken özellikle öğle 12:00 ile 5:00 saatleri arasında buralar aşırı sıcak oluyor ve makinalarda hararet sorunu çıkıyor. Bu durumda en güzel Cleanfix Fan ile hem hararet sorununu hem de makinaları temizlemek için kaybedilen zamanın önüne geçerek ürünleri hızlı bir şekilde toplamamızı sağlıyor” Otomatik temizleme özelliği ile belirli peryotlarda makine içerisinde biriken toz ve kiri dışarı atabilen Cleanfix, makinaların ekstra temizleme için işlem gerektirmediğinden ve hararet için soğumasını beklemeye gerek kalmamasından dolayı zamanda kazandırıyor.

Tarım, inşaat, orman, geri dönüşüm gibi bir çok alanda kullanılan iş makinalarının uzun ömürlü yüksek kaliteli hizmet vermesini sağlayan Cleanfix, Türkiye’de ve dünyada tek patentli fan sistemi olması ile de büyük önem taşıyor. Üretim hacmini artırmanın yanı sıra iş makinalarında hararete bağlı doğabilecek arızaları da engelleyen sistem, Alman teknolojisi güvencesiyle tüm dünyada hizmet vermeye devam ediyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: