TÜRKİYENİN TARIM DÜNYASINDAN HABERDAR OL

E-Posta adresinizle kayıt olarak siteye eklenen tarım haberlerinden faydalanabilirsiniz...

GIDA GÜVENLİĞİ KONGRESİ 3-4 MAYIS’TA

Gıda Güvenliği Derneği tarafından 3 – 4 Mayıs 2018 tarihleri arasında İstanbul Grand Cevahir Hotel Kongre Merkezi’nde 6.’sı düzenlenecek olan Gıda Güvenliği Kongresi için tüm hazırlıklar tamamlanarak geriye sayım başladı.

Ülkemizde ve bölgemizde ana teması sadece gıda güvenliği olan tek kongre olma özelliği taşıyan ve Gıda Güvenliği Derneği tarafından 3 – 4 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul Grand Cevahir Hotel Kongre Merkezi’nde 6.’sı düzenlenecek olan Gıda Güvenliği Kongresi için ön hazırlıklar tamamlanarak geri sayım başladı.

  1. Gıda Güvenliği Kongresi’nin günümüzün ve geleceğin sorunlarına ışık tutabilmesi için çok yoğun ve titiz bir ön hazırlık dönemi geçirdiklerini söyleyen Gıda Güvenliği Derneği Başkanı Samim Saner, iki günlük kongre takvimine çok kapsamlı bir içerik planladıklarını belirtti. Ana teması gıda güvenliği olan tek kongre olmanın yüklediği sorumluluk ve gerek yurt içinden gerekse yurt dışından karşılaştıkları yoğun ilgi nedeniyle 6. Gıda Güvenliği kongresindeki oturum sayısını ve çeşitliliğini ön hazırlık sürecinde % 50 daha arttırdıklarını kaydeden Samim Saner, “ilk planlamamızda 2 paralel program düşünmüştük, ancak ön hazırlıklarımız sırasında bu içeriği daha da geliştirerek 3 paralel program uygulamaya karar verdik ve çalışmalarımızı buna göre revize ederek çok sıkı bir çalışmayla çok zengin bir program oluşturduk.” dedi.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir