TÜRKİYENİN TARIM DÜNYASINDAN HABERDAR OL

E-Posta adresinizle kayıt olarak siteye eklenen tarım haberlerinden faydalanabilirsiniz...

ALEYNA TİLKİ: “SENİ SEVİYORUM ADANA”

Adana Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen 24. Uluslararası Adana Film Festivali kapsamında oluşturulan Sinema ve Kültür Sanat Kasabası’nda Adanalı hayranlarıyla buluşan genç şarkıcı Aleyna Tilki, kendisine yönelen sevgi seli karşısında şaşkınlık yaşadı. On binlerce hayranına birbirinden güzel şarkılarını söyleyen Aleyna Tilki, hayranlarının şarkı söylediği platforma doğru yaklaşması nedeniyle, konserinin son bölümünü veremedi. Aleyna Tilki, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün, sosyal medya hesabı üzerinden verdiği mesaja cevaben, “Seni seviyorum Adana. İlk fırsatta yeniden görüşmek üzere” dedi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Aleyna Tilki’nin konserinin son bölümünü verememesi üzerine sosyal medya hesaplarından yayınladığı mesajda, “Aleyna Tilki konserimiz, Adanalı hayranlarının sanatçıya yoğun ilgisinden ve 30 bin kişilik alana 70 bin kişi gelmesinden dolayı yaşanan izdiham nedeniyle yarım kalmıştır. Ülkemizin değeri, genç kuşağımızın müzik temsilcisi olan kıymetli sanatçımız Aleyna Tilki, önümüzdeki yıl 100 bin kişilik alanımıza davet edilecek ve konserimiz tekrar edilecektir” diye konuştu.

SAHNEYE ÇİÇEK ATILDI

Aleyna Tilki de bu mesaja cevaben yazdığı mesajda; “Başkanımız açıkladı. Evet izdiham vardı. Taş, yumurta, portakal atılması söz konusu değildi. Çiçek atıldığı doğru, sahneyi terk ettiğim ise yanlış. Güvenlik gerekçesiyle büyük bir nezaketle sahneden indirildim. Tek üzüntüm daha fazla şarkı söyleyememek oldu. Seni seviyorum Adana. İlginize ise minnettarım. İlk fırsatta görüşmek üzere” diyerek, Adana’da sorun yaşamadığını ve yeni konseri heyecanla beklediğini söyledi.

festival_kortej_yuruyusu aleyna_tilki_adana2017 (2)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: