TÜRKİYENİN TARIM DÜNYASINDAN HABERDAR OL

E-Posta adresinizle kayıt olarak siteye eklenen tarım haberlerinden faydalanabilirsiniz...

AKDENİZ AKŞAMLARI İLE GİTARLA ADANA’DA DÜNYA REKOR DENEMESİ

Bu yıl 6.’ncisi gerçekleştirilecek Nisanda Adana’da Portakal Çiçeği Karnavalında

en az 7 bin kişi Adanalı sanatçı Serhan Kelleözü’nün dillerden düşmeyen “Akdeniz akşamları” şarkısını gitarla çalarak dünya rekoru kırma denemesi yapılacak.

Beyaz Evler Çamlık Alanında  2018 Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı, Türkiye’nin adını tarihe altın harflerle yazdıracak bir organizasyona imza atıyor. 8 Nisan 2018’de, Nisan’da Adana’da Portakal Çiçeği Karnavalı kapsamında Beyazevler Çamlık’ta toplanılıyor.  En az 7000 kişi hep birlikte Serhan Kelleözü’nün efsane şarkısı Akdeniz Akşamları’nı çalacak. Toplu Gitar Çalma Dünya Rekor Denemesi ile Adana bu kez Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeye hazırlanıyor. Tam 5,6,7,8,9 Nisan tarihlerinde, 2500 çadırlı kamp alanındaki yerini almak için https://goo.gl/p9MWtk linkine tıklayarak hemen kayıt yaptırılabilecek.

 

Türkiye’nin dört bir yanından gitar çalma dünya rekor denemesi için Adana’ya geliyor. Beyazevler Çamlık’taki etkinliklerde bir yandan Adana Gitar Festival’nde müzik doruğa çıkacak,  diğer yandan da katılanlar Dünya Rekoru’nun parçası olacak. Beyazevler Çamlık’ta kurulacak Çadır Kamp Alanında 3 gün boyunca katılanlar müziğe doyacak. Birbirinden özel sanatçıların konserleri, Toplu Gitar Çalma Dünya Rekor Denemesi ve özel etkinlikler 6-7-8 Nisan’da Adana Gitar Festivali’nde gerçekleştirilecek.Toplu gitar çalma dünya rekor denemesi 09.00-15.00 saatleri arasında yapılacak.

3 AYRI KONSER

Çamlık alanındaki toplu gitar çalma dünya rekor denemesi ile birlikte 3 gün süreyle konserler de verilecek. İşte 3 günlük program:

6 Nisan: Kaan Tangöze, Bulutsuzluk Özlemi ve Yüz Yüzeyken Konuşuruz

7 Nisan: kalben, Redd ve Adamlar

8 Nisan: Haluk Levent, Feridun Düzağaç ve Serhan Kelleözü

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: