TÜRKİYENİN TARIM DÜNYASINDAN HABERDAR OL

E-Posta adresinizle kayıt olarak siteye eklenen tarım haberlerinden faydalanabilirsiniz...

AHMET SELÇUK İLKAN ADANA’DA GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Adana Büyükşehir Belediyesi’nce 24’üncüsü gerçekleştirilen Uluslararası Adana Film Festivali’nde yazdığı şarkı sözleriyle müzik dünyasına damga vuran ve unutulmaz şiirlere imza atan Ahmet Selçuk İlkan, gönüllere hitap etti. 40’ıncı sanat yılı anısına “Ahmet Selçuk İlkan 40’ıncı Yıl Unutulmayan Şarkılar” albümünü sevenlerine armağan eden sanatçı, hemşerilerinin kalbini bir kez daha fethetti.

24. Uluslararası Adana Film Festivali için oluşturulan Sinema ve Kültür Kasabası’ndaki etkinlikte Ahmet Selçuk İlkan, Adanalı sevenleri için 40 sanat yılı anısına çıkardığı albümü ve kitabını imzaladı. “Kendini Aşka Adayan Adam” diye anılan usta sanatçı Ahmet Selçuk İlkan, seslendirdiği şiirlerle konser meydanını dolduran binlerce Adanalı ’ya zaman tünelinde keyifli bir yolculuk yaşattı. Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen, Selami Şahin, Coşkun Sabah, Zerrin Özer, Yıldız Tilbe, Hakan Altun, Zara, Serkan Kaya, Linet, Kıraç, Emre Altuğ, Kutsi, İntizar, Tan Taşçı, Grup Seksendört, Halil Sezai, Koray Avcı ve Yeşim Salkım gibi Türkiye’nin 20 önemli yorumcusunu “Unutulmayan Şarkılar” albümünde buluşturan Ahmet Selçuk İlkan, usta müzisyenlerden oluşan orkestrasıyla hayranlarını coşturmasını bildi.
Uluslararası Adana Film Festivali’nde memleketinde olmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Ahmet Selçuk İlkan, Adana’yı kültür ve sanatla donattığı için Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye şükranlarını sundu.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: